TR | EN | DE

Nachrichten

İstanbul Bölge Müdürlüğü Yenilendi

İstanbul bölge müdürlüğümüz yeni mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni tasarım ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Cnr Expo / İmob 2016

26-31 Ocak 2016 tarihinde İstanbul Cnr Expo da gerçekleştirilen İmob 2016 Mobilya Fuarı’na katıldık. Firma standımıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

FIBO 2016 Köln

7-10 April 2016 Köln/Fibo 2016 auch hier waren wir wieder erfolgreich vertreten unsere neue Produktvielfalt wurde überwiegend positiv aufgenommen.

9.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması

9. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda dereceye giren tasarımcılarımızı destekliyor ve Madeş ailesi olarak kutluyoruz.

Madeş'ten Bukoli Projesi

Ofis mobilyaları denildiğinde akıllara gelen özel isimlerden biri olan Madeş taşımacılığın yeni biçimi Bukoli’nin dolaplarını tasarladı.

Beiträge Export award to Mades

Mades belegte den 3.Platz der export Union Mittelanatolien

Madeş AB'de Marka Tescil Hakkını Kazandı

Merkezi Bartın’da, Avrupa ayağı Hamburg’da bulunan, ofis mobilyaları üreten ve pazarlayan Madeş şirketi, İspanya markası Madex’in açtığı isim tescil davasını kazandı.

ORGATEC 2014 Germany

Dünyanın en önemli ofis mobilyaları fuarı ORGATEC 21-25 Ekim 2014 tarihleri arasında ziyaretçileri ile tekrar buluşuyor. Siz değerli müşterilerimizi, en yeni ürünlerimizi sergileyeceğimiz 6.Hol A048 nolu standımıza davet ediyoruz.

Produkte

Wählen Sie die Büromöbel, die Sie wollen, entwerfen und produzieren für Sie...